Hakkımda

Fotoğrafım
"when I was a young girl, I used to seek pleasure"

21 Nisan 2009 Salı

bıdıbıdı

ama ama yine yazamıyorum ya..
hayatımda bişiyin bi istikrarı olsun diyorum olmuyo.. hayır bişi diil okuyucularım sürekli serzenişte aman da kucuklucy neden yazmamaktasın diye.. o da diil yazmak istediğim 839283918 şey oluyo gün içinde, gün dışında(uykumda bile oluyo mesela) ama sonra bunlar benim beyin kıvrımlarımda unutulmaya yüz tutuyo ya buna üzülüyorum vallhi, en iyi ihtimalli durumda tekil kişilerle paylaşıyorum ama biliyorum onların beyin kıvrımlarına bile varmadan hava boşluğunda asılı kalıyo sonra da uçup gidiyo mu acaba bilmiyorum.. kafamı bu noktyaya kadar çalıştırabildim şu an, eminim böyle bir bilim dalıyla(bu kadar muğlak bi cümle var mı:)bari bi iki bilim dalı ismi ver, bence metafizik falan:P) açıklanası bir durumdur bu lakin "zayıf" bi insanım ben trivial pursuit'te bile ancak junk info'larımla biryerlere gelebiliyorum diyerek hiç aklımda olmasa da burdan da birilerine laf atmayı başarabiliyorum:) okursa anlar zannediyorum:)
bulunduğu ortamdan kısa bir süre de olsa uzaklaşmak pek acaip birşeymiş zira eskişehirdeyim aile saadetinin tamm göbeğinde:)
yıllık yazıları yazmak gerek, iş başvuruları yapmak gerek, mezuniyet gecesi planları yapmak, onu geç ödev yapmak gerek, iş görüşmelerine gitmek gerek, gelecek için düşülmesi kuvvetle muhtemel ve zaman zaman içine iyi bi düşülmüş bunalımlardan kendini korumak gerek, bi yandan hayırlı bi evlat olmak yollar aşmak etmek gitmek görmek gerek, incik cincik herşeyi düşüne düşüne paralanmamak gerek, bi salmak gerek, hatta inanıp şu yazdıklarını bile silmek gerek lakinn ben gayet mantıklı şeyler düşünebilse de onları hayata geçireilen bir insan diiilim. ama düşünüyorum en azından bu da bir şey bence diyip kendini bi takdir ediyim bari..
boş boş yazmak istiyorum çünkü o paylaşılası olduğunu düşündüğüm 8398392839 şeyden biri bile mi gelmez şu an insanın aklına.. gelmiyo valla.. üç uçuk aynı anda çıkardım onu söölesem pek anlamlı durmuyo dimi:) ama üç uçuğun ses uyumunu sevdim yahu, bak küçük birşeyden mutlu oldum yine görüyo musun:)
nokta
ama olmuyor, yine susamıyor sevgili okuyucular:)
şu resimdeki gibii yapabilmek için hangi bilim dalı kurallarına karşı gelmem lazım ki? bi yerçekimi falan cepte de (fizik oluyo zannımca:), başka? istiyorum yani yapıcak bişi yok.. ilgililere duyurulur:P
yakında iş başvurularının 782781 tane olan eleme aşamalarında şööle şeyler yapmamızı isteyebilirler bence, hayır yani öngörülü bi insanım hazırlıklı olmak istiyorum:)

tamam susucam da bir de günün şarkısı ozaman: I feel it all by Feist. Bu kadının sesi ne? ne bu ses:) asıl beni çarpan hali know how adlı kings of convenience şarkısında dinlensin lakiinn hayat niye adil diil? bir şu resimdeki gibi yapabilmek bir de şu kadınınki gibi sesim olsun istiyorum.. çok mu hıms?

I know more than I knew before
I know more than I knew before
I didn't rest, I didn't stop
Did we fight or did we talk

Hiç yorum yok: